Co nowego jesienią w TLC? Zobacz!

Co nowego jesienią w TLC?
Co nowego jesienią w TLC?
Życie zaskakuje. Jest pełne ekscytujących momentów, odważnych wyborów i codziennych dylematów. Wszystko to zobaczycie na antenie TLC, która zawsze jest nieprzewidywalna! W naszych programach widzowie odnajdą autentyczne historie, nietypowych bohaterów i często kontrowersyjne tematy. Z pasją dzielimy się tym, co inspiruje i zadziwia. Co nowego pojawi się jesienią?

SKÓRZE NA RATUNEKŚRODA, 22:30, OD 18 WRZEŚNIA

Tej jesieni dr Emma wraz z zespołem ekspertów ruszą „Skórze na ratunek”! W nowym programie zmierzą się z przypadkami dermatologicznymi, w których istnienie nieraz trudno uwierzyć. Pacjenci, cierpiący z powodu swoich chorób, często odcinają się od świata i innych ludzi. Doktor Emma i jej ekipa są dla nich ostatnią deską ratunku.

ODDZIAŁ INTENSYWNEJ NADWAGIPONIEDZIAŁEK, 20:30, OD 2 WRZEŚNIA

Nowa Zelandia to niewątpliwie kraj wielkich osiągnięć. Jej mieszkańcy jako pierwsi zdobyli Mount Everest i udowodnili istnienie jądra atomu. Niestety, Nowozelandczycy są teraz na drodze do innego tytułu: najbardziej otyłego narodu świata. Jak radzą sobie z tym problemem? Czy jest szansa, że wygrają walkę z otyłością i poprawią jakość swojego życia? Widzowie zobaczą także jak wygląda przygotowanie do operacji zmniejszenia żołądka, która często jest jedyną szansą na dłuższe i zdrowe życie. Trzymajcie kciuki! Zapraszamy na „Oddział intensywnej nadwagi”.

SALON SUKIEN ŚLUBNYCH GOKA: WIELKA BRYTANIAWTOREK, 21:30, OD 10 WRZEŚNIA

Gok Wan powraca, by wprowadzić wielką ślubną rewolucję! Ten brytyjski stylista i niekwestionowany autorytet w dziedzinie mody o kobiecym szyku wie chyba wszystko. Ostatnio pomógł Polkom odnaleźć wymarzone kreacje na ich „wielki dzień”, a tym razem poprowadzi „Salon sukien ślubnych Goka: Wielka Brytania”! Jak przyszłe panny młode zareagują na jego propozycje?

SEKSTAŚMY Z WIELKIEJ BRYTANIIPIĄTEK, 23:00, OD 11 PAŹDZIERNIKA

Jesienią na antenie TLC zadebiutuje również jeden z najbardziej kontrowersyjnych programów na świecie – „Sekstaśmy z Wielkiej Brytanii”! Widzowie będą mogli śledzić losy trzech par, które zdecydowały się wziąć udział w ciekawym eksperymencie. Kamery w ich sypialniach będą rejestrować wszystkie intymne i wzruszające chwile bohaterów! Swoje odczucia odnośnie nagrań z sypialni skonfrontują z… innymi duetami i terapeutą. Wspólnie przedyskutują trudne tematy z życia par. Z jakimi problemami zmagają się najczęściej?

SZEŚĆ RAZY CÓRKANIEDZIELA, 10:00, OD 10 LISTOPADA

Mamy również coś specjalnego dla fanów wyjątkowej rodziny Busby. Adam i Danielle są małżeństwem od 13 lat. Długo starali się o dziecko, ale w końcu ich próby zostały uwieńczone sukcesem i na świat przyszła córka Blayke! Cztery lata później rodzice postanowili dać dziewczynce rodzeństwo. Danielle urodziła pierwsze w Stanach Zjednoczonych pięcioraczki! Co zobaczymy w czwartym sezonie programu „Sześć razy córka”? Jak rodzice radzą sobie z ekstremalnym rodzicielstwem?

Koniecznie bądźcie z nami!

podziel się: