Mama wie lepiej? - Salon sukien ślubnych Goka

Nie da się ukryć, że każda panna młoda w dniu swojego ślubu chce czuć się wyjątkowo. Agnieszka i Justyna również mają takie marzenie. Wierzą, że w spełnieniu ich ślubnych oczekiwań pomoże niezastąpiony Gok Wan.

Agnieszka po raz pierwszy odwiedzi ślubne atelier. Do tej pory zmierzyła tylko jedną suknię i to tę należąca do swojej mamy. 22-latka marzy o zwiewnej kreacji, w której będzie czuła się wygodnie i dziewczęco. W wyborze tej jedynej pomogą jej rodzice, babcia, ciocia i przyjaciółka. Czy w tak licznym gronie Agnieszce będzie łatwiej podjąć decyzję?
Justyna twierdzi, że powinna mieć skromną suknię, która zrównoważy jej wybuchowy charakter. W dokonaniu wyboru pomogą jej przyjaciółki i mama, z którą nie będzie łatwo… Pani Bożenka do salonu przybędzie z własną wizją ślubnej kreacji dla córki. To nie do końca spodoba się Justynie. Czy dzięki Gokowi uda się jej dojść do porozumienia z mamą?
Nasze atelier powstało dzięki pomocy salonów sukien ślubnych: Elizabeth Passion, Mona Liza, Nikol Moda Ślubna, Suknie Ślubne Lilia. Bardzo dziękujemy za wypożyczenie pięknych sukien do naszego programu!
Dziękujemy również Loft37 za użyczenie butów z kolekcji ślubnej „Yes I do”.
W 5. odcinku:
Pierwsza propozycja, a ty samym suknia finałowa Agnieszki pochodzi z Vie de Château- atelier na Dolnej. Druga propozycja pochodzi z kolekcji salonu sukien ślubnych Mona Liza. Trzecia propozycja pochodzi z kolekcji salonu sukien ślubnych Młoda i Moda. Pierwsza suknia Justyny pochodzi z salonu sukien ślubnych Tylko Ona. Finał oraz trzecia propozycja to suknie z kolekcji salonu sukien ślubnych Mona Liza.