Salon sukien ślubnych Goka - 1. odcinek

Rockowa panna młoda - Salon Sukien Ślubnych Goka
W „Salonie sukien ślubnych Goka” dzieją się niezwykłe historie. Swoją wzruszającą opowieścią zechce podzielić się Karina. Kobieta ma za sobą cieżką walkę z rakiem. Do salonu przyjdzie także Marta, dla której opinia mamy ma ogromne znaczenie. Wyobrażenia Pań nieco się od siebie różnią. Panna młoda marzy raczej o nowoczesnej sukni, mama stawia na klasykę. Jakie rozwiązanie znajdzie Gok? Przygotuje dla Marty trzy propozycje. Czy któraś z nich będzie tą jedyną?

Dzisiaj Karina może być z siebie dumna. Ma wspaniałą córkę i kochającego mężczyznę, stworzyła wymarzony dom i spełnia się w roli blogerki. Wraz z Piotrem marzą o niepowtarzalnym ślubie na plaży. Organizują go nietypowo, bo przez wydarzenie w media społecznościowych. Karina ma szaloną, rockową duszę, taka też ma być jej suknia. Tradycyjne koronki i kroje mogą pójść w odstawkę. Panna młoda oczekuje czegoś z charakterem. Czy Gok zaskoczy ją swoimi propozycjami?

Nasze atelier powstało dzięki pomocy salonów sukien ślubnych: Elizabeth Passion, Mona Liza, Nikol Moda Ślubna, Suknie Ślubne Lilia. Bardzo dziękujemy za wypożyczenie pięknych sukien do naszego programu! Dziękujemy również Loft37 za użyczenie butów z kolekcji ślubnej „Yes I do”. Za profesjonalne usługi fryzjerskie jesteśmy wdzięczni Vertigo Hair w Warszawie.

Pierwsza propozycja wybrana dla Kariny to suknia z salonu Tylko Ona. Druga propozycja to suknia projektu Violi Piekut. Suknia finałowa pochodzi z kolekcji salonu sukien ślubnych Madonna. Pierwsza propozycja wybrana dla Marty to suknia z salonu Madonna. Druga propozycja, a tym samym suknia finałowa pochodzi z atelier Vie de chateau.

podziel się: