Salon sukien ślubnych Goka - 2. odcinek

Romantyczna suknia dla Mai - Salon Sukien Ślubnych Goka
W drugim odcinku „Salonu sukien ślubnych Goka” prowadzący zderzy się z totalnymi przeciwnościami. Kasią, która nie ukrywa, że aparycja ma dla niej istotne znaczenie i Majką, zwolenniczką nieco skromniejszego wyglądu. Premiera 2. odcinka 14 maja o 21:30 w TLC!

Kasia chce na swoim ślubie wyglądać jak milion dolarów. Suknia ma podkreślać jej zgrabne kształty, być sexy i zdecydowanie nie przypominać tradycyjnej. Panna młoda nie wstydzi się swojego ciała, więc chętnie założy coś, co nieco odsłoni jej atuty. Kasia nie należy do łatwych klientek. Ma swoje wymagania i nie zamierza z nich rezygnować. Jak zakończy się starcie Goka z takim temperamentem?

Majka jest dziewczyną, która marzy o prawdziwie romantycznej sukni. Jej ideał ma być sexowny, ale zarazem elegancki, ma także podkreślać talię i biust, ale nie być zbyt wulgarny… Pomysłów jest wiele, ale czy tego tak naprawdę pragnie panna młoda? Majka do salonu Goka zabierze swoje kobiece wsparcie. W wyborze idealnej sukni pomoże jej między innymi siostra, która ma własną wizję. Kogo posłucha się Majka? Bliskich, Goka, a może własnego serca?

Nasze atelier powstało dzięki pomocy salonów sukien ślubnych: Elizabeth Passion, Mona Liza, Nikol Moda Ślubna, Suknie Ślubne Lilia

Bardzo dziękujemy za wypożyczenie pięknych sukien do naszego programu! Dziękujemy również Loft37 za użyczenie butów z kolekcji ślubnej „Yes I do”. Za profesjonalne usługi fryzjerskie jesteśmy wdzięczni Vertigo Hair w Warszawie.

Pierwsza propozycja wybrana dla Kasi, a tym samym suknia finałowa pochodzi z salonu Violi Piekut.

Druga propozycja to suknia z kolekcji salonu sukien ślubnych Madonna.

Trzecia propozycja pochodzi z kolekcji salonu sukien ślubnych Tylko Ona.

Suknia finałowa Bernadetty pochodzi z salonu sukien ślubnych Tylko Ona.

podziel się: