Kiedy dzieci mają dzieci - nowy sezon!

Kiedy dzieci mają dzieci
Kiedy dzieci mają dzieci

Program "Kiedy dzieci mają dzieci" powraca z trzecim sezonem. Kolejny raz przyjrzymy się jak wygląda podróż kilku nastoletnich par przez rodzicielstwo w młodym wieku.

W tym sezonie powracają McKayla i Caelan, którzy oczekują drugiego dziecka oraz Chloe i Max, którzy przystosowują się do nowego życia jako rodzice po raz pierwszy - jednocześnie starając się utrzymać związek, pomimo dezaprobaty rodziców Chloe. Widzom zostaną również przedstawione cztery nowe pary, które próbują pokonywać wzloty i upadki nastoletniej ciąży i rodzicielstwa, w tym Hailey i Matthew, Rilah i Anthony, Tyra i Alex oraz młodsza siostra Tyry, Tiarra, która niedawno urodziła swoje pierwsze dziecko.

W trzecim sezonie McKaylę i Caelana są rozdrożu w ich związku a McKaylę jest gotowa do samodzielnego wywołania porodu u drugiego dziecka. Tymczasem Chloe zasadniczo wychowuje Avę jako samotna matka, jednocześnie starając się zachować dystans między rodzicami a chłopakiem Maxem. Również kilka dni po tym, jak jej młodsza siostra Tiarra urodziła córeczkę, Tyra dowiaduje się, że jest w piątym miesiącu ciąży i martwi się o zdrowie swojego dziecka. Ku wielkiemu przerażeniu Hailey, Matthew musi jeszcze przedstawić ją swojej siostrze, która ma poważne wątpliwości co do gotowości Matthew do zostania ojcem.

Oglądajcie nowe odcinki w każdą sobotę o 16:30!

podziel się: